Home Aktualitet Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy makina

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy makina

nga Sonila Osmanaj

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të plagosur, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar radhë të gjata trafiku.

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!
WhatsApp Na Shkruani!