Home Kronike Shpërthim me tritol banesës së 40-vjeçarit në Fushë-Krujë, nuk ka të lënduar

Shpërthim me tritol banesës së 40-vjeçarit në Fushë-Krujë, nuk ka të lënduar

nga Albina Hoxhaj

Një sasi me lëndë plasëse, tritol, i është vendosur mbrëmjen e djeshme një banese në fshatin Halil. Të Fushë Kruja. Nga shpërthimi në banesën e shtetasit me iniciale A.P nuk ka persona të lënduar.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.10.2019, në fshatin Halil , Fushë- Krujë në pjesën e jashtme të oborrit  të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz. Grupi hetimor po punon zbardhjen e rrethanave  të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!