Home Aktualitet E vërteta e mafias së plehrave, Jorida Tabaku nxjerr videon: Edi Rama dhe Erion Veliaj paguajnë 84.4 euro/ton plehra

E vërteta e mafias së plehrave, Jorida Tabaku nxjerr videon: Edi Rama dhe Erion Veliaj paguajnë 84.4 euro/ton plehra

nga Editor

Zgjidhja që i dha Basha çështjes së pastrimit të Tiranës dhe trajtimit të mbetjeve me studim nga Banka Botërore, do të kushtonte37€/ton.

Afera e mafias së plehrave, Rama-Veliaj-Ahmetaj-Mërtiri-Zoto-Ndraghetta, 84.4 €/ton.

A ka nevojë të themi se përse mafia kërkon 47.4 €/ton më shumë???

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!