I riu lut qytetarët për ndihmë, një shpërndarje është shpresë për Ardianin

Read Time:1 Minute, 15 Second

Ardian Maraj nga Istogu e ka ka kaluar me sukses edhe operacionin e tretë. Ardiani ka thënë që operacioni ka qenë shumë i vështirë si për të po ashtu edhe për mjeket, shkruan AlbnaienShow Ai ka dërguar një mesazh tek portali ynë dhe ka kërkuar ndihmë nga gjithë shqiptarët, pasi sipas tij edhe vajza e tij e ka të njejtin problem.

Ky është mesazhi i tij, i pa redaktuar nga portali.

Sot 6 Dite qe Gjindem në Shtepi pran Familjes Time Pas Operacionit te 3’retë i Cili ka Qene Shumë i Veshtire dhe i Rrezikshëm si per Mjeksin Ashtu edhe per Mua Si Pacient por Fal Dr. Mehmet Oğuzhan Özyurtkan dhe Fal Stafit te Spitalit #Medicanainternacionalinstambul dhe Fal Selma Dubova E Kam kaluar kete Sfide dhe ku kan Vendosur Shufer Metalike në gjoks dhe kane Hequr një te Operacionit te Dyte i Falenderoj te gjith ata Te Cilet me kan Ndihmuar Dhe Vazhdojnë te me Ndihmojnë per Kontrollat te Cilen te Paren e kam.edhe 3 jave dhe te Tjerat kam.

Në Vazhdimsi Deri sa te Hiqet Shufra Andaj ju Falendeeoj nga Thellsija e Zemres te gjith Njerzve Vullnetit te mire dhe te gjith Bashkatdhetar Mem Ndihmu per Kontrolla dhe per Biletat e Avionit Sepse une jetoj me një Asistensë Sociali siq e Dine te Gjithe sepse Dua ta Dergoj Edhe Vajzen per Kontroll Mbase e ka te Njejten Problem gjenetik Ti rri Gati sa është Heret Andaj ju Lutem me Ndihmoni Permes Xhirllogarisë Emri.Ardian Maraj

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Sokol Balla me median e tij është personi i ngarkuar me DEZINFORMIMIN e demokratëve!
Next post Ish-deputeti i VV tregon sherrin me ambasadorin Walker: E kapi për fyti, i tha kush je ti që pyet