Home Aktualitet Elvis Naçi kam shume besim tek ty thote Babi i Erjonit

Elvis Naçi kam shume besim tek ty thote Babi i Erjonit

nga Albina Hoxhaj

Tmerr! Kafsheri! Mjerim! Turp! Viti 2020 dhe keta prinder 70 vjecare mbijetojne si kafshe te braktisura nga te gjithe. Te mjeret prinder , mire varferia, por shohin dhe cdo dite djalin e tyre qe tretet. 8 vjet dy pleq bejne doktorin e djalit te tyre ne koma , ne kushte shtepie. Po kjo eshte turp e faqe e zeze. A ka spitale? A ka shtet?

Kerkon babai i mjere nje krevat. Gjeni spital urgjent o shtet djall!

Ju lutem thjesht Shikojeni vidion. Cfare trishtimi . Me dhemb shpirti vertet. Shperndajeni , ndihmojeni, ngrini zerin. Tmerr!

Numri i Kontaktit të babait të Erjonit, Skënder Xhangoli: 068 57 43 427.

Aman , secili nga ne te beje dicka sikur thjesht te kerkoje per ndihme kudo me cte mundet .

Eshte vetem 2 min vidio. Mos u beni indiferente. Do me jepni te drejte me pas .

Elvis Naçi kam shume besim tek ty

Lajme te ngjashme