Home Aktualitet Kur dy meshkuj bejne grusht per nje femer

Kur dy meshkuj bejne grusht per nje femer

nga Albina Hoxhaj

-Kur dy meshkuj bejne grusht per nje femer te bukur, tregojne se sa primitiv jemi akoma!

Njeri prej tyre vdes… tjetri shkon ne burg…
dhe ajo femra e bukur gjen një HALABAK tjeter!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!