Kur dy meshkuj bejne grusht per nje femer

Read Time:10 Second

-Kur dy meshkuj bejne grusht per nje femer te bukur, tregojne se sa primitiv jemi akoma!

Njeri prej tyre vdes… tjetri shkon ne burg…
dhe ajo femra e bukur gjen një HALABAK tjeter!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Sonila Meço zbulon çfarë i ka ngelur peng nga e shkuara
Next post Elvis Naçi kam shume besim tek ty thote Babi i Erjonit