3 muaj ne spital i aksidentuar, 14 vjecari ne pritje te shkoje ne Turqi! (02.10.2019)

Read Time:20 Second

Remzi Muca dhe Bukuroshe Xhediku janë prindër të Renis Mucës 14 vjec, i aksidentuar në 17 korrik 2019. Që nga ajo ditë, dajli ndodhet në Spitalin e Traumës.Por shumë trajtime ky spital nuk ia ofron dot, ndaj Stop bën apel për të mbledhur 60 mijë euro për 4 muaj trajtim në një spital privat në Ankara dhe shumën për avioni, që të bëhet transporti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Intervista/ Eksperti: 670 shqiptarë luftuan për ISIS. 45 janë kthyer në Shqipëri
Next post Policia kap “mat” zyrtarin e lartë, i gjen 13.5 ton ar në shtëpi