Zbardhet krimi/ Vrasja në Mirditë për gjakmarrje

Read Time:35 Second

Zbardhet vrasja e 34-vjeçarit në Mirditë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, Erin Zefi dyshohet se është vrarë për gjakmarrje. Vëllai i tij, Ndue Zefi ka vrarë në Durrës, 45-vjeçarin Martin Ndreca. Ndreca u vra në lokal pas një sherri të nisur për shkaqe banale. Pas krimit Ndue Zefi ishte vetëdorëzua në polici. Por duket se familja Ndreca nuk e kanë lënë me kaq. Ata janë ndjekur vëllain e Ndues, 34-vjeçarin Erin Zefi dhe e kanë vrarë ditën e sotme, duke e lënë në një arë. Dy familjet Zefi dhe Ndreca janë me origjinë nga Mirdita. Vrasja e 45-vjeçarit Martin Ndreca ndodhi në fund të muajit shkurt 2019 në Durrës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zjarr masiv në Vlorë, digjen 50 hektarë kullota
Next post Pesë të ekzekutuar në 24 orë, asnjë i arrestuar/ Policia e Lleshajt numëron viktimat…