Home Kronike Zbardhet krimi/ Vrasja në Mirditë për gjakmarrje

Zbardhet krimi/ Vrasja në Mirditë për gjakmarrje

nga Albina Hoxhaj

Zbardhet vrasja e 34-vjeçarit në Mirditë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, Erin Zefi dyshohet se është vrarë për gjakmarrje. Vëllai i tij, Ndue Zefi ka vrarë në Durrës, 45-vjeçarin Martin Ndreca. Ndreca u vra në lokal pas një sherri të nisur për shkaqe banale. Pas krimit Ndue Zefi ishte vetëdorëzua në polici. Por duket se familja Ndreca nuk e kanë lënë me kaq. Ata janë ndjekur vëllain e Ndues, 34-vjeçarin Erin Zefi dhe e kanë vrarë ditën e sotme, duke e lënë në një arë. Dy familjet Zefi dhe Ndreca janë me origjinë nga Mirdita. Vrasja e 45-vjeçarit Martin Ndreca ndodhi në fund të muajit shkurt 2019 në Durrës.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!