Meta takon tifozin e Tiranës në Talin, zbulon të përbashkëtën që ka ekipi me kryeqytetin estonez

Read Time:29 Second

Gjatë vizitës zyrtare në Estoni, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, takoi edhe një shqiptar që jeton atje, por është tifoz i Tiranës. Në kryeqytetin estonez Talin, që ka simbol ngjyrat bardheblu, Meta pas takimit me një tifoz të Tiranës dha edhe një mesazh për klubin e kryeqytetit shqiptar, që u përfshi në derbin e fundit në trazira dhe për pasojë u dënua nga Komisioni i Disiplinës, ashtu sikurse disa tifozë të saj.”Tallinn dhe Tirona kanë të përbashkët ngjyrat bardhë e blu. Me Gerin fansin e bardh e bluve në Tallinn”, ishte mesazhi i Metës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Thirrja e shkrimtares: Nuk mund t’ia lemë Shqipërinë në duar horrave
Next post 9 pyetjet e PD për financimin e paligjshëm të Edi Ramës për foton me Obamën dhe 3 veprat penale për të cilat duhet të hetohet Edi Rama