Home Politike Basha mbledh aleatët në selinë blu, takim me krerët e 5 partive

Basha mbledh aleatët në selinë blu, takim me krerët e 5 partive

nga Editor

Kreu i PD Lulzim Basha është duke zhvilluar një mbledhje me aleatët në selinë blu këtë të mërkurë.

Të pranishëm në këtë takim janë kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, kreu i PR, Fatmir Mediu, Vangjel Dule i PBDNJ, Nard Ndoka i PDK dhe Agron Duka i PAA.

Lajme te ngjashme