Po shkatërronte mjetin tip BMW/ Arrestohet në flagrancë i riu në Gjirokastër, çfarë i gjeti policia (EMRI)

Read Time:30 Second

Arrestohet Devis Duma në Gjirokastër pasi u kap në flagrancë duke shkatërruar një mjet tip BMW.

Gjirokastër- Në prangat e policisë së Gjirokastrës ka rënë Devis Duma, banues në lagjen 18 shtatori pasi rreth orës 02:30 të ditës së sotme është kapur duke shkatërruar automjetin tip BMW.

Dosja.al mëson se gjatë kontrollit të çantës iu gjet një sasi lënde narkotike dhe 2 thika te cilat u sekuestruan në cilësinë e proves materiale.

Materialet i kaluan prokurorisë së Gjykatës së Shkalles së Parë per veprat penale “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike si dhe për shkatërrim prone.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vërshojnë studentët në Tiranë, rriten çmimet e qirave, shkojnë deri në 400 mijë lekë, shkak taksat
Next post Salianji: E ka ves, pasi i përdor njerëzit, i shet