Home Aktualitet “Bëjmë apo nuk bëjmë zgjedhje në 13 tetor…”, shpërthen ish-deputeti: Do të përfundojë me pranga…

“Bëjmë apo nuk bëjmë zgjedhje në 13 tetor…”, shpërthen ish-deputeti: Do të përfundojë me pranga…

nga Editor

Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora nuk dha një përgjigje se çdo të bëhet me zgjedhjet e 13 tetorit. Për Alibeajn bëjmë apo nuk bëjmë zgjedhje në 13 tetor kjo është histori tjetër.

Alibeaj: A bëjmë apo nuk bëjmë zgjedhje në 13 tetor kjo është histori tjetër. Besoj se është një histori që do të përfundojë me pranga, sepse nuk i lejohet kamikazëve të KQZ-së, atyre 4 që janë që ditën kur t’i bindeshin një ligjërimi të ligjshëm sa kohë që gjykata nuk ka folur, thonë ‘ jo në do të shkojmë me pushime’. Merr masa, ngre një komision hetimor dhe 4 bastardë që kanë shpërdoruar Kushtetutën dhe të drejtën e shqiptarëve për të qenë shoqëri e civilizuar dhe për këta nuk flet njeri. Duhet bërë drejtësi në këtë vend. Në mënyrë që edhe Holanda të na hapi negociatat.

Lajme te ngjashme