Home Aktualitet Ironia e ish-deputetit: Arritja e fundit e Ramës, Shqipëria medalje bronzi pas Togos dhe Angolas për numrin e testimeve

Ironia e ish-deputetit: Arritja e fundit e Ramës, Shqipëria medalje bronzi pas Togos dhe Angolas për numrin e testimeve

nga Sonila Osmanaj

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, ka përgëzuar arritjen e fundit të qeverisë Rama që rendit shendetësinë shqiptare në numrin e testimeve pas Togos dhe Angolas.

‘Pas 7 vitesh, Shqipëria bëri një hap galopant ne shendetesi! Në podium, pas Togos dhe Angolës, e treta nga fundi në botë me medalje bronzi për numër testimesh!

Urime zoti Kryeministër!’-ironizon Spahia.

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!