Sherr mes disa personave në zonën e Freskut

Read Time:35 Second

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një sherri të ndodhur në një lokal pranë zonës së Freskut në kryeqytet. Mësohet se në sherr fillimisht janë përfshirë disa persona, njëri prej tyre është larguar për të marrë një thikë. Teksa po kthehej në vendin ku edhe po zhvillohej përplasja, dyshohet se i riu u rrëzua dhe u vetëplagos me thikë aksidentalisht. Pas njoftimit të bërë në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca, e cila i ka dhënë ndihmën e parë të vetëplagosurit, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritue edhe Policia me grupin hetimor, të cilët kanë nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të sherrit dhe të plagosjes të të riut.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Meta takon presidentin e parlamentit të Estonisë: Mbështetës i integrimit europian të Shqipërisë
Next post Fuga: Si po shkatërrohen shkollat doktorale më keq seç ishin…