Tragjedia në Klos/ Kush janë babë e bir që humbën jetën, autori vret veten

Read Time:25 Second

Një krim i rëndë që i ka marrë jetën tre personave në fshatin Xibër në Klos. Një ngjarje që përfundoi në tragjedi, pasi tre persona nga një familje humbën jetën.

Policia tha se autori është Sali Dakuci, i cili vrau me armë kushëririn, shtetasin Kujtim Dakuci dhe djalin e këtij të fundit, shtetasin Flogert Dakuci. Pas ngjarjes Sali Dakuci mësohet të ketë vrarë dhe veten.

Nga informacionet paraprake mësohet se tragjedia ka ndodhur pas një konflikti që kanë pasur kushërinjtë me njëri-tjetrin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Erion Veliaj, do të jetë yt bir!
Next post Kristaq Kume: Presidenti nuk ka shkelur Kushtetutën