Nova Media do të kalojë në faqen e re në Facebook. Nova Media al ose @ NovaMedia.al

Read Time:21 Second

Duke filluar nga Shtatori 27, 2020 faqja zyrtare e Nova Media Albania do te ndryshojë në faqen e re Nova Media al ose @NovaMedia.al

Nova Media Albania po perjeton terrorin e kuq të shekullit 21. Ne jemi të vendosur të luftojmë me nje te demokratike sistemin diktatorial Ramist në shqiperinë tonë. Ju lutemi na ndiqni ne faqen e re dhe beheni like dhe follow.
Respekt

Nova Media Network.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Elisa Spiropali dhe Mosmarrëveshja e Kadaresë
Next post Zbythja e Ramës nga Durrësi është fillimi i zbythjes së tij nga pushteti