Dosja “Azem Hajdari”, shoqërohet në Prokurorinë për Krime të Rënda Izet Haxhia

Read Time:17 Second

Pas transferimit të dosjes “Azem Hajdari” nga Gjykata Penale e Tiranës në Gjykatën për Krime të Rënda, i pandehuri i kësaj çështjeje Izet Haxhia është shoqëruar në Prokurorinë për Krime të Rënda në orën 10.30.

Vetë Izet Haxhija ishte dakord me prokurorinë që çështja t’i kalonte Krimeve të Rënda.

Haxhija akuzohet për vrasjen e Azem Hajdarit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Avokati: Klienti im ka vepruar në emër të Edi Ramës për foton me Obamën
Next post Basha letër bankave: “Mos financoni PPP-të që pastrojnë para të drogës dhe korrupsionit!