Home Aktualitet Tedi Blushi: Ngarkesat nisen nga Amerika Latine me banane, kapet kokainë dhe del oriz

Tedi Blushi: Ngarkesat nisen nga Amerika Latine me banane, kapet kokainë dhe del oriz

nga Editor

Sa mirë që mbrëmë rastësisht të gjitha televizionet dhe debatet e darkës u morën me Komisionin e Venecias.

Nuk lanë as agjentë të UDB-së pa nxjerrë në ekran, për të sharë Presidentin dhe “mbrojtur” Kushtetutën.

Jetojmë në kohë magjistarësh!

Ngarkesat nisen nga Amerika Latine me banane, kapet kokainë dhe del oriz.

Të dashur përsheshngrënës, ju bëftë mirë pilafi!

Lajme te ngjashme