Lushnje, i shpëtoi atentatit, ekzekutohet në lokal tregtari

Read Time:33 Second

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje ku është ekzekutuar me breshëri kallashnikovi 43-vjeçari Besmir Hida. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “Skënder Libohova”.

Një person i maskuar është futur në lokalin ku Hida po pinte kafenë e mëngjesit, rreth orës 08:00 dhe e ka qëlluar atë me kallashnikov nga një distancë e afërt. Menjëherë pas krimit autori është larguar me një automjet. Ngjarja është parë nga persona të shumtë që ndodheshin në të njëjtin lokal.

Ende nuk dihen motivet që mund të kenë çuar në ekzekutimin e 43-vjeçarit, por mësohet se Hida ishte një tregtar. Ai kishte një pikë grumbullimi makinash të vjetra.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Hapja e PD-së/ Salianji u ‘mbyll derën’ atyre që janë përdorur nga Rama
Next post Çfarë po ndodh?!/ Shkarkohet Drejtori i Policisë së Durrësit, emërohet ish-komandanti i RENEA-s