Meta takon ministrin e Brendshëm të Kosovës Ekrem Mustafa

Read Time:18 Second

Presidenti Meta priti në një takim ministrit të Brendshëm të Kosovës Ekrem Mustafa.

“I lumtur t’i shprehja sot ministrit të Brendshëm të Kosovës, z.Ekrem Mustafa, mirënjohjen për bashkëpunimin dhe ndihmën e qeverisë së Kosovës, për tejkalimin e pasojave të tërmetit.
Shqipëria dhe Kosova çdo herë të parat në krah të njëra-tjetrës”, tha Meta pas përfundimit të takimit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shijak, breshëri plumbash ndaj makinës, shpëtojnë 4 persona, ja objektivi
Next post Në 11 tetor Venecia thotë fjalën e fundit për Metën: Në mbledhje do shkojë Balla