Home Bota Haradinaj e ‘godet’ Thaçin, o Hashim nuk ka dialog me Serbinë, Kosova është….

Haradinaj e ‘godet’ Thaçin, o Hashim nuk ka dialog me Serbinë, Kosova është….

nga Editor

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj i ftuar në Debat Plus në RTV Dugagjini përballë analistëve politikë ka folur mbi ftesën nga Gjykata Speciale dhe dorëheqjen e tij. Se kush e ka pru ftesën nuk e di, a këta që kanë ndihmu me heq taksën a QUINTI nuk e di. Unë ja kam prish planet Sebisë me dy punë, kam ndalu ndarjen dhe tregun me taksën 100%, si dhe ja kam prish punët Thaçit me planin për dialogun.

Lajme te ngjashme