Përfundon 1-2 ndeshja Tirana-Partizani

Read Time:8 Second

Ka përfunduar ndeshja Tirana-Partizani me rezultatin 1 me 2 për demat e kuq. Golat për Partizanin i shënuan, Kordero dhe Solomon, ndërsa për Tiranën, Edon Hasani.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post FOTO/ Ja çfarë ndodhi në stadium
Next post Shpallen në humbur dy turistë belg, gjenden në Tropojë pas dy ditësh kërkime