Home Aktualitet Pojana: Të ndalim eksodin e rinisë dhe t’i rikthejmë shpresën Shqipërisë

Pojana: Të ndalim eksodin e rinisë dhe t’i rikthejmë shpresën Shqipërisë

nga Editor

Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana ka reaguar me anë të një postimi në Facebook pas takimit me të rinjtë e LRI Elbasan dhe Pogradec.

Pojana shkruan se Shqipëria ka nevojë për energjinë e të rinjve si burimi më i pastër për të udhëhequr rrugëtimin europian.

🇦🇱🇪🇺

Postimi i plotë:

Sot me një pjesë të #LRI Elbasan dhe Pogradec 💪

Shqipëria ka nevojë për energjinë e të rinjve si burimi më i pastër për të udhëhequr rrugëtimin europian.

Të ndalim eksodin e rinisë dhe t’i rikthejmë shpresën Shqipërisë❗️

#arsimcilësor dhe #punësimdinjitoz

Lajme te ngjashme