Home Aktualitet Kryemadhi i kthehet Ramës: Kryeministri i dështuar refuzon të shohë alternativën më të mirë

Kryemadhi i kthehet Ramës: Kryeministri i dështuar refuzon të shohë alternativën më të mirë

nga Editor

Ambicia e kryeministrit Edi Rama për një mandat të tretë vijon të shkaktojë reagime në radhët e Opozitës së Bashkuar.

“Kryeministri i dështuar refuzon të shohë alternativën më të mirë. Këta të rinj dhe të reja janë gjenerata tjetër e udhëheqësve të Shqipërisë. Është koha për të ecur drejt Evropës.

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi shprehet se Kryeministri i dështuar refuzon të shohë alternativën më të mirë.

Lajme te ngjashme