Home Aktualitet “Me këtë stil demode frymëzon vetëm Taulantin dhe shokët e Toyota Yaris”. Paloka ironizon Ramën: Xhaja filloi të zbulojë armiq, ka filluar të rrjedhë nga pleqëria

“Me këtë stil demode frymëzon vetëm Taulantin dhe shokët e Toyota Yaris”. Paloka ironizon Ramën: Xhaja filloi të zbulojë armiq, ka filluar të rrjedhë nga pleqëria

nga Editor

Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem  madje dhe te padukshem… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete.
Ka filluar te rrjedhe nga pleqeria, se nuk besoj se dikush ja ka mbush mendjen se me kete stil demode mund te frymezoje ndokend… vec taulantit dhe shokeve te tij te toyta yaris

Lajme te ngjashme