Home Aktualitet Berisha: Zhduken dhjetëra kontrata në Bashkinë e Vlorës, tipar kryesor i Narko-shtetit (Dokumentet)

Berisha: Zhduken dhjetëra kontrata në Bashkinë e Vlorës, tipar kryesor i Narko-shtetit (Dokumentet)

nga Editor

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon zhdukjen e dhjetëra kontratave në Bashkinë e Vlorës.

Teksa publikon denoncimin e një qytetari përmes rrjeteve sociale, Berisha shprehet se zhdukja e dokumenteve të krimit është tipar kryesor i Narko-shtetit.

Denoncimi i ish-kryeministrit Berisha

1 of 5-+Zhduken 26 kontrata ne Bashkine e VloresZhdukja e dokumentave te krimit tipar kryesor i Narko shtetit.Ne bashkine e Vlores zhduken 26 kontrata.Ne Ministrine e Brendshme vidhet kasaforta top sekret e Policise.Ne laportarine e kriminalistikes digjen dosjet dhe provat e krimit.Ne narkoprokurorine e Durresit vidhen Kompjuteri dhe posta, etj,etj, etj,Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital shikoni dokumentat. sbMirembrema !Ju uroj shendet dhe gjithe te mirat .Doja te denoncoja te ju nje fakt me humbjen e 26 kontratave te plazheve ne zone e vlores te cilat jan zhdukur brenda zyres se Lelit……..sepse po ne keto kontrata jan ber mbi vendosje per plazhet . Ju lutem verifikoni sepse eshte nje informacion shum i sakt dhe kofidencial . Po ju denoncoj rastin konkret me emrin Mandarin 5 ku eshte mare kontrata dhe plazhin ne pronesi e ka dikush tjeter ……. dhe per kete ngjarje ka krisur dhe arma policia e ka fshehur si rast mund ta verifikoni shum lehtesisht …. Me posht do tju nis nje kopje te kontrates qe denoncova .Ktu ka dore dhe agjensia e bregdetit e cila perfaqesohet nga djali i nje ish deputeti te PS .Ju lutem eshte nje denoncim i vertet dhe bejeni publike se cfare po ndodh konkretisht me kontratat e plazheve ne vlore . RESPEKTE !

Lajme te ngjashme