Home Aktualitet Furgoni del nga rruga në Shkodër, raportohet për disa të plagosur

Furgoni del nga rruga në Shkodër, raportohet për disa të plagosur

nga Editor

Një ngjarje e rendë ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Shkodër Bogë ku një furgon është pérmbysur pasi ka dalë nga rruga e për pasojë burime paraprake raportojnë se janë plagosur 7 persona.

Mësohet se policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende nuk dihen shkáqet dhe rrethanat e aksidentit të rendë si dhe gjendja shendetësore e të plagosurve.

Lajme te ngjashme