Home Aktualitet Dy vajza dërgohen me urgjencë në spital, policia jep detajet e aksidentit në Golem

Dy vajza dërgohen me urgjencë në spital, policia jep detajet e aksidentit në Golem

nga Editor

Dy vajza kanë mbetur të plagosura pas një aksidenti të trefishtë sot tek Rrethi i Golemit në drejtim të Malit të Robit.

Policia bën me dije se janë përfshirë në aksident 3 mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit M.D., dhe pasagjerja në mjetin e saj, të cilat u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 31.08.2020, rreth orës 12:00, në aksin rrugor tek Rrethi i Golemit në drejtim të Malit të Robit, janë përfshirë në aksident 3 mjete me drejtues shtetasit R.R., J.L., dhe M.D. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit M.D., dhe pasagjerja në mjetin e saj, të cilat u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lajme te ngjashme