Home Aktualitet Aksident në Korçë-Kapshticë, furgoni përplaset me automjetin, bllokohet aksi nacional

Aksident në Korçë-Kapshticë, furgoni përplaset me automjetin, bllokohet aksi nacional

nga Editor

Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Korçë- Bilisht në afërsi të fshatit Dishnicë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën duke bllokuar dhe gjithë aksin nacional.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po orienton qarkullimin nga rruga dytësore, teksa mësohet se nga aksidenti nuk ka dëme në njerëz.

Lajme te ngjashme