Home Aktualitet Lefter Maliqi: Detin po na e marrin, t’i kthejme sytë nga Toka! Esat Toptani ka qenë lule krahasuar me kapter Ramiun

Lefter Maliqi: Detin po na e marrin, t’i kthejme sytë nga Toka! Esat Toptani ka qenë lule krahasuar me kapter Ramiun

nga Editor

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar lidhur me çështjen e detit, që po zien në Shqipëri dhe në Greqi.

“Detin po na e marrin, t’i kthejme sytë nga Toka. Kapter Ramiu ia ka marrë dorën shitjeve që nga ikonat në Francë, trojet në Kosovë për Serbinë, detin për Greqinë dhe shokët për tepsinë. Esat Toptani ka qenë lule në krahasim me kapter Ramiun,”,- shkruan Maliqi në një postim në Facebook.

Lajme te ngjashme