Home Aktualitet Maliqi i publikon videon Ramës: Fundin e ke të hidhur, ke plot mëkate për të larë

Maliqi i publikon videon Ramës: Fundin e ke të hidhur, ke plot mëkate për të larë

nga Editor

Depuiteti Lefter Maliqi duke publikuar një video ne Facebook, i eshte kthyer ashper kryeminitrit Edi Rama per gjithe ‘krimet’ qe sipas tij, ai i ka bere popullit shqiptar.

Postimi i plotë:

Tallu me shqiptaret dhe ca kohe,bej interesantin me veprime e aktrime plot ligesi duke terhequr vemendjen.E mashtrove,varferove,kriminalizove,cpopullove kete vend.Fundin e ke te hidhur,ke plot mekate per te lare,qesh mire kush qesh i fundit,sdo pijne më uje milionat e eurove,krimi,bandat,oligarket,institucionet e kapura perballë 90% te shqiptareve te zhgenjyer,mashtruar,perbuzur dhe te fyer rende.

Lajme te ngjashme