Home Aktualitet Konfirmohen pozitiv me Covid-19 dy efektivë të forcave Shqiponja, edhe shoferi i drejtorit të Policisë

Konfirmohen pozitiv me Covid-19 dy efektivë të forcave Shqiponja, edhe shoferi i drejtorit të Policisë

nga Editor

Po ashtu i infektuar me Covid-19 është konfirmuar edhe shoferi i drejtorit të policisë.

Për të parandaluar përhapjen e virusit DVP Elbasan ka vendosur që efektivet e tjerë të skuadrës Shqiponja te patrullojnë me motorrë dhe jo me fugon.

Ditën e djeshme në drejtorinë e policisë së Elbasanit janë konfirmuar edhe dy efektivë të tjerë të infektuar me koronavirus.

Të gjithë të infektuarit janë karantinuar në banesat e tyre dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Burimi: Faxweb.al

Lajme te ngjashme