Home Aktualitet Shoqërohet në polici krysindikalisti i UPN Ballësh

Shoqërohet në polici krysindikalisti i UPN Ballësh

nga Editor

Mengjesin e sotem eshte shoqeruar ne komisariatin e policise Ballsh kreu i sindikates se naftetareve ballsh Sokol Dautaj .


Ai vazhdon te jete ne komisariat ndersa naftetaret jane mbledhur para komisariatit per lirimin e tij .
Dautaj eshte shoqeruar per shkak te takimeve e grumbullime te herepashershme diskutimi me naftetaret qe ka zhvilluar Dautaj .

Pas sqarimeve Dautaj dhe dy naftetaret jane lene te lire

Lajme te ngjashme