Home Aktualitet Shtetrrethim në Tiranë për ndeshjen ndaj Zvezdës (FOTO LAJM)

Shtetrrethim në Tiranë për ndeshjen ndaj Zvezdës (FOTO LAJM)

nga Editor

Frika për një ngritje të mundshme të dronit si dhe për incidente të mundshme nga tifozët bardheblu, kanë bërë që policia të marrë masa ekstreme duke rrethuar stadiumin në të gjithë perimetrin e saj

Të shumta kanë qenë forcat që janë pozicionuar në të gjitha rrugët që të dërgojnë pranë impiantit “Air Albania”.

Lajme te ngjashme