Video/ Ja çfarë bëjnë Rama dhe Vuçiç kur flet Haradinaj

Read Time:7 Second

Në videon e mëposhtme duken gjestet e kryeministrit Rama dhe presidentit të Serbisë Vuçiç teksa Haradinaj ka rrëmbyer plotësisht vëmenfjen e kancelares Merkel.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Meta këmbëngul: Zero shkelje të Kushtetutës
Next post Foto/ Thyen etikën e veshjes, Manastirliu harron që është ministre