Home Aktualitet Humor në rrjetet sociale: Kryeministri Rama i dergon Presidentit bjellorus Vangjush Dakon si specialist zgjedhjesh

Humor në rrjetet sociale: Kryeministri Rama i dergon Presidentit bjellorus Vangjush Dakon si specialist zgjedhjesh

nga Editor

Nuk ka munguar ironia dhe humori në rrjetet sociale për tentativën e Kryeministrit shqiptar Edi Rama për të ndërhyrë në zgjidhjen e krizës politike në Bjellorusi.

Në fotomontazhin e mëposhtëm shkruhet që Rama i dërgon Lukashenkos specialistin e vjedhjes së zgjedhjeve në Shqipëri, Vangjush Dakon.

Lajme te ngjashme