Home Aktualitet Mori flakë në ecje, shkrumbohet totalisht makina në Prrenjas…

Mori flakë në ecje, shkrumbohet totalisht makina në Prrenjas…

nga Editor

Një automjet në Prrenjas ka marrë flakë në ecje e për pasojë është djegur tërësisht.

Njoftohet se në aksin rrugor Qafë Thanë- Prrenjas, në lëvizje e sipër ka marrë flakë mjeti tip “Benz” në pronësi të  H.K., banues në Pogradec.

Nuk ka dëme në njerëz dhe nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.

Njoftimi:

Prrenjas/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Qafë Thanë- Prrenjas, në lëvizje e sipër ka marrë flakë mjeti tip “Benz” në pronësi të shtetasit H.K., banues në Pogradec, dhe si pasojë është djegur plotësishtë mjeti.

Nuk ka dëme në njerëz dhe nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Lajme te ngjashme