Home Aktualitet Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, 34 fluturime të konfirmuara këtë të dielë

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, 34 fluturime të konfirmuara këtë të dielë

nga Editor

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Tiranë njoftoi se ka të konfirmuara 34 fluturime për sot e dielë, data 23 gusht. ⠀⠀⠀

TIA njoftoi se fluturimet e konfirmuara për ditën e diel janë:

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim

Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bari dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Gjenova dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Albawings – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milanodhe kthim

Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Karlsruher dhe kthim

Albawings – Tiranë – Perugia dhe kthim

EasyJet – Tiranë – Gatwick dhe kthim

Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

LOT – Katowice – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim

Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim

Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Stansted dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

Belavia – Minsk – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

LOT – Gdansk – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim“Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme”, shprehet TIA.⠀⠀⠀Lejohen të udhëtojnë, rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët me dokumente të veçanta. ⠀

Lajme te ngjashme