Rikthehet Eduart Selami? Ish-rivali hyn në selinë blu, takim kokë më kokë me Lulzim Bashën

Read Time:37 Second

 Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Eduart Selami është shfaqur sërish në selinë blu për të zhvilluar një takim kokë më kokë me kryedemokratin Lulzim Basha. 

Burime të Dosja.al bëjnë me dije se sapo është shfaqur në ambientet e selisë, Eduart Selami ka përshendetur të gjithë operatorët e televizioneve.

E çuditshmja e këtij takimi është se Selami është një nga personat më kritikë ndaj mënyrës sesi Basha po drejton PD-në. Eduard Selami, përveç epiteteve që i ka vënë Bashës si: zhgënjim, gënjeshtar, i dështuar, edhe ka garuar për ta “rrëzuar” atë nga drejtimi i demokratëve. 

Por në zgjedhjet e fundit të zhvilluara në korrik të 2017 në PD-së, demokratët sërish i bësuan më shumë Bashës. /dosja.al/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Përgjigjja epike e Presidentit Meta: Si mund t’i trembet Venecias “Luani i Artë i Venecias” për këtë vit
Next post Vendimi që zbulon farsën, Qeveria i jep vilë dhe palestër Astrit Patozit, firmos Braçe