Home Aktualitet Presidenti Meta: Urime të përzemërta Tironës

Presidenti Meta: Urime të përzemërta Tironës

nga Editor

I menjëhershëm është urimi nga Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta për fitoren e jashtëzakonshme të ekipit të Tiranës. ”Urime të përzemërta Tironës bardhë e blu⚪🔵 për fitoren fantastike në transfertë ndaj Dinamo Tbilisi”,- shkruan kreu i shtetit. Pasi festuan titullin kampion dhe 100-vjetorin e klubit, skuadra e Tiranës vijon momentin fantastik edhe në Champions League. Bardheblutë siguruan një biletë për në turin e dytë, pasi fituan 2-0 në transfertën ndaj Dinamo Tbilis.

Lajme te ngjashme