Home Aktualitet Braimllari publikon video skandalin: Beqja ngatërron investimet në bizneset personale me ato në Shëndetësi

Braimllari publikon video skandalin: Beqja ngatërron investimet në bizneset personale me ato në Shëndetësi

nga Editor

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thotë se Ilir Beqaj ngatërron suksesin imagjinar në Shëndetësi me suksesin real, ku e demostron edhe me një video.

Postimi i plotë

Kryehajduti ngatërron suksesin imagjinar në Shëndetësi me suksesin real të bizneseve personale. Aq serioz ka qenë në investime gjatë kohës që ishte ministër sa dhe vetë Vilma nuk kurohet te spitalet që i la në dorë Beqaj. Sa për të tjerat; Suksese në jete.

Lajme te ngjashme