Plagoset 27-vjeçari në Lezhë, transportohet në Spitalin e Traumës

Read Time:31 Second

Një plagosje e rëndë ka ndodhur rreth mesditës në Lezhë. Sipas Policisë, 27-vjeçari me inicialet Saimir Nikolla., banues në Ishull Lezhë është plagosur me armë zjarri dhe është sjellë drejt Tiranës. Informacion paraprak Rreth orës 11:05, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi S.N. 27 vjeç, banues në Ishull Lezhë i cili është transportuar për në Spitalin e Traumes në Tiranë për ndihmë mjekësore. Janë ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Të shtëna me armë zjarri në Lezhë
Next post Dëshmia tronditëse e avokatit të njohur: Pas kokainës së Durrësit mund të jetë Edi Rama!