Home Aktualitet Administratorët militantë të Zdromsit zhduken nga sytë këmbët, fikin ashensorët e pallateve duke krijuar kaos dhe…

Administratorët militantë të Zdromsit zhduken nga sytë këmbët, fikin ashensorët e pallateve duke krijuar kaos dhe…

nga Editor

Kryetari i FRPD, Belind Këlliçi ka denoncuar një tjetër skandal të kryemashtruasit të Tiranës, Erion Veliaj. Këlliçi shkruan në një postim në Facebook se, administratoret militante te Rilindjes dhe Lal Zdromsit, zhduken nga syte kembet, duke fikur ashensoret e dhjetra pallateve dhe duke krijuar kaos per qindra banore te ketyre zonave

Postimi i plotë

Denoncim nga zona e Kasharit dhe Yzberishtit! Administratoret militante te Rilindjes dhe Lal Zdromsit, zhduken nga syte kembet, duke fikur ashensoret e dhjetra pallateve dhe duke krijuar kaos per qindra banore te ketyre zonave.

Shqetesimi me i madh eshte per te moshuarit, te cilet banojne ne katet e larta dhe e kane te pamundur daljen per te kryer aktivitetin ditor. Keshtu eshte kur administratoret e pallateve nuk i zgjedhin banoret, por i zgjedh partia shtet!

2 23
3 12
4 9

Lajme te ngjashme