Të shtëna me armë zjarri në Lezhë

Read Time:27 Second

Raportohet se në Lezhë janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Ende nuk dihen detajet e ngjarjes…

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:05, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi S.N. 27 vjeç, banues në Ishull Lezhë i cili është transportuar për në Spitalin e Traumes në Tiranë për ndihmë mjekësore.

Janë ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vasili ‘shpërthen’ ndaj “Rilindasve”: Të dashur idiotë! Nuk ju ndihmon dot Venecia…
Next post Plagoset 27-vjeçari në Lezhë, transportohet në Spitalin e Traumës