Home Aktualitet PAS GJERGJI THIMIO DHUNOHET PARA NJË JAVE EDHE ILIR VRENOZI NË KORÇË.

PAS GJERGJI THIMIO DHUNOHET PARA NJË JAVE EDHE ILIR VRENOZI NË KORÇË.

nga Editor

Nje miku i Vrenozit, nxjerr pa dashje foton e Vrenozit te bere para nje jave ne whatsapp mes miq , duket qarte syri i djathte i Vrenozit qe eshte i nxirre… ai nuk e beri publike… por duket qarte qe pas Gjergji Thimios ne Korçe do jete dhunuar dhe Vrenozi nga Rilindasit, por ai ndryshe nga Gjergji Thimio nuk e beri publike…. Vrenozi nuk ka thene asgje ne publik ,e ka fshehur per arsyet e tij, por fotoja e tradheton… Vrenozi eshte i bllokuar ne profilin e tij ne Fb per 1 muaj pothuajse gjithe gushtin…

Lajme te ngjashme