Eksodi i ri, Meta apel: Koha për ta ndaluar largimin e shqiptarëve

Read Time:21 Second

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish ditën e sotme për largimin e shqiptarëve nga vendi i tyre, në kërkim të një jete dhe kushteve më të mira. Në një postim në rrjetet sociale, Meta, teksa shpërndan një artikull të DË mbi arsyet e largimit të shqiptarëve, bën edhe një apel të fortë. “Të dashur miq! Koha për të ndaluar largimin e shqiptarëve dhe izolimin e vendit nga Europa!, shkruan Meta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post DW: Valë e re emigrimi nga Shqipëria?
Next post Vasili ‘shpërthen’ ndaj “Rilindasve”: Të dashur idiotë! Nuk ju ndihmon dot Venecia…