Home Aktualitet Gazetari mallkon Ramën: Autoambulanca me 140 në orë, do merrte klientët

Gazetari mallkon Ramën: Autoambulanca me 140 në orë, do merrte klientët

nga Editor

Gazetari Piro Nase përmes një postimi në facebook, thotë se ishte dëshmitar i aksidentit tragjedik që i mori jetën 10-vjeçarit që ishte duke pritur në Kakavijë për të kaluar në Greqi. Sipas tij, autoambulanca ishte me 140 në orë dhe nxitonte për të marrë klientët e radhës prë ti çuar në doganë.

Postimi i plotë

O nekrofil, o maskara, o qelbësirë o çfarë epiteti të të vendos ty unë? O hale, po fëmija u shtyp nga autoambulanca dhe jo femija ‘shtypi’ autoambulancën siç e dhe sot pretencën në emër të prokurorit një ditë para vendimit të gjykatës.

O plehrë po une isha aty o fundërrinë dhe e pashë që makina e spitalit ishte me 140 në ore se nxitonte të merrte klientët e radhës për t’i çuar në Kakavije kundrejt eurove.

Ne nga jugu kur duhet të mallkojmë dikë kemi një shprehje që ty të vjen per shtat ‘të hëngsha drekën’.

Lajme te ngjashme