Home Aktualitet Makina përfundon në kanal, plagosen dy persona, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

Makina përfundon në kanal, plagosen dy persona, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

nga Editor

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në vendin e quajtur ‘Kripa’ në aksin Vlorë-Levan, si pasojë e daljes nga rruga të një makinë janë plagosur dy persona.

Një prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë dhe është transportuar në spitalin e qytetit.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Lajme te ngjashme