Video/ Raporti i Venecias, Kodheli nxori sekretin

Read Time:14 Second

Në një intervistë që mban datën 10 shtator Mimi Kodheli flet për raportin apo opinionin e Komisionit të Venecias e sigurtë në mbështetjen e tij. Videon e risolli në vëmendjen e opinionit publik zëdhënësi i presidentit Tedi Blushi nën diçiturën “Kur Mimk nxjerr sekretin para kohe”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rama jep lajmin: Migjeni gati për Tiranë
Next post Sekretari i Shtetit të SHBA viziton Shkupin dhe Malin e Zi, shmang Tiranën…