Rama jep lajmin: Migjeni gati për Tiranë

Read Time:12 Second

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot e avioni që do të fluturojë nën logon e Air Albania.

Bëhet fjalë për avionin me emrin “Migjeni”, i cili është gati për në Tiranë dhe pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vendimi i Bundestagut, zgjidhja ‘kirurgjikale’ për krizën në Shqipëri
Next post Video/ Raporti i Venecias, Kodheli nxori sekretin