Home Aktualitet Rama jep lajmin: Migjeni gati për Tiranë

Rama jep lajmin: Migjeni gati për Tiranë

nga Albina Hoxhaj

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot e avioni që do të fluturojë nën logon e Air Albania.

Bëhet fjalë për avionin me emrin “Migjeni”, i cili është gati për në Tiranë dhe pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

Lajme te ngjashme